Kingston | DataTraveler | DT Micro Duo 3C | 256 GB | USB Type-C and Type-A | Purple
- TootjadKingston
- Mudel: DTDUO3CG3/256GB
- Saadavus: 4
-
60€
Kingston | DataTraveler | DT Micro Duo 3C | 256 GB | USB Type-C and Type-A | Purple
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 30.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gross width (mm) | 20.00 mm |
| Liidese tüüp | USB Type-C and Type-A |
| Maht | 256 GB |
| Materjal | Metal |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 41667 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer | Kingston |
| Producer product family | DataTraveler |
| Producer product name | DT Micro Duo 3C |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Purple |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: kingston datatraveler dt micro duo 3c 256 gb usb type-c and type-a purple, dtduo3cg3256gb, kingston, usb malupulgad





